Події

 

До Дня рідної мови

конкурс-захист творчих есе на тему «Закохуюсь у рідне слово»

 

Черговою ланкою з циклу заходів до Дня рідної мови став конкурс-захист творчих есе на тему «Закохуюсь у рідне слово», який відбувся 17 лютого 2021 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі.

 

Творчі зірочки закладу напередодні отримали завдання скласти власні висловлювання на тему пошани до рідної мови, а також на вільну тематику.

 

На зустріч була запрошена методист технікуму – Сидоренко Н.В., яка відкрила конкурс напутнім словом до учасників і побажаннями всім успіху та натхнення. Викладач філологічних дисциплін Гавриляк Л.С. розповіла студентам історію дати 21 лютого, провела паралелі з тернистим шляхом до визнання української мови сьогодні. Яскравий тематичний відеоролик занурив присутніх у піднесену атмосферу і налаштував на літературно-творчий лад.

 

Конкурс проходив у два етапи: у першому блоці виступали прихильники рідної мови з есе відповідної тематики. У другому блоці учасники заслухали твори філософського та морально-етичного змісту, що викликало жваве обговорення почутого.

 

 

Наприкінці заходу учасники й організатори обмінялися думками щодо конкурсу, адже це була «перша проба пера», і перший досвід написання творчих есе у технікумі, який планується зробити щорічним філологічним змаганням. За підсумками конкурсу найбільш вдалі роботи студентів відзначились почесними грамотами.

 

Бажаємо подальших творчих звершень і злетів нашим юним письменникам!

 

Заходи до знаменної дати виявились різноманітними та пам'ятними. Студенти висловлювали щире захоплення та виявляли інтерес до подальшого осягнення перлин рідної мови.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ