Події

 

Історична вітальня «Пам’ятаємо! Славимо! Вшановуємо!»

(до 77-ї річниці визволення м. Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників)

 

17 лютого 2021 року у читальній залі Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулася історична вітальня «Пам’ятаємо! Славимо! Вшановуємо», присвячена 77-ій річниці визволення м. Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників, організаторами якої стали студенти групи ГС-18-1 (куратор – Лакомова О.В.). На заході були присутні студенти груп ГС-19 -1 та ГС-20-1.

 

 

Студенти ознайомилися з героїчними сторінками визвольної боротьби криворіжців під час Великої Вітчизняної війни, з роботою пiдпiльних групп та партизанских загонів, що діяли в тилу ворога, згадали жертв концентраційних таборів та безневинно розстріляних мирних мешканців Кривого Рогу.

 

 

Учасники заходу переглянули відео про Криворiзько-Нiкопольську операцію, що розпочалася у сiчнi 1944 року та стала вирішальною для визволення Криворiжжя від німецько-фашистських загарбників.

 

 

Присутніх вразили мужність та відвага воїнів, що ціною свого життя відстояли право жити під мирним небом. Студенти вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

День визволення Кривого Рогу завжди був винятково важливим святом для нашого міста і об’єднував різні покоління навколо великого подвигу. Це свято є невичерпним джерелом енергії та прикладом героїзму і патріотизму для усіх мешканців міста.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ