Події

 

ВІДКРИТТЯ ПЕРЕСУВНОЇ ФОТОВИСТАВКИ «ОБЛИЧЧЯ ГЕРОЇВ»

ДО ДНЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

 

17 лютого 2021р. напередодні Дня Небесної Сотні, у рамках спільної діяльності проєктів: Дніпропетровської обласної спілки воїнів АТО та волонтерського проєкту «З Україною в серці» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив», в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відкрилась пересувна фотовиставка «Обличчя героїв», присвячена славетним воїнам 93 бригади Холодний Яр, ця подія стала першим дійством з циклу запланованих заходів технікуму щодо відзначення знаменної дати.

 

 

Ідея створення такої виставки належить ветерану 93 бригади, «кіборгу» Івану Начовному, у минулому – командиру танкового взводу, а нині - голові правління Дніпропетровської спілки воїнів АТО.

 

Відкрила виставку заступник директора технікуму з виховної роботи Хомяк О.А., акцентувавши увагу на важливості патріотичного виховання молоді, особливо на сучасному етапі розвитку суспільства.

 

 

Під час відкриття фотовиставки, керівнику патріотичного клубу «Пошук» Василиненко Н.Б. своєю емоційною розповіддю вдалося занурити всіх присутніх в історичні події 100 річної давнини, пов’язані саме з виникненням назви Холодний Яр.

«І повіє вогонь новий з Холодного Яру», так сказав свого часу Т.Г. Шевченко.

 

 

Сьогодні, горде наймення «Холодний Яр» (на честь історичної місцевості Наддніпрянської України, що уславилася своїми повстанцями) носить саме 93-тя бригада, яка захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку Антитерористичної операції на Сході. Підрозділи бригади брали участь у найзапекліших боях, включно з боями під Іловайськом, у Донецькому аеропорту та Пісках, на шахті Бутівці.

 

 

 

 

Тож, запрошуємо всіх охочих відвідати пересувну фотовиставку «Обличчя героїв», яка буде доступна для перегляду до 24 лютого 2021р.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ