Події

 

До Дня виводу військ з Республіки Афганістан

 

17 лютого була проведена відкрита година-сповідь «Вогнем і полум’ям війни чужої, охрещені, опалені навік» (до Дня виведення військ з Афганістану), організаторами якої стали куратори групи ПТБ-20-1 Біла І.В. та групи ХТ-18-2 Шишкіна Л.О.

 

Студенти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) щороку вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

На захід були запрошені воїни-афганці, члени спілки ветеранів Афганістану: Кучеренко О.І., Попов О.О., Мельничук В.Ю.
Студенти, через зворушливі вірші і проникливі слова, висловили подяку воїнам-афганцям та наголосили, що священною є пам’ять про героїзм та мужність які вони проявили при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

 

Ветерани афганської війни ознайомили молодь з трагічною сторінкою нашої історії, розповіли про скалічені життя солдатів, разом зі студентами переглянули моторошні кадри запеклих боїв.

 

Хвилиною скорботного мовчання присутні віддали данину пам’яті тим, хто назавжди залишився на афганській землі...

 

Напередодні волонтери міні-проєкту «Ветеран» відвідали сім’ї загиблих воїнів-афганців. Студенти висловили рідним щирі слова вдячності і співчуття та вручили продуктові набори.

 

 

Подвиги учасників бойових дій – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.

 

Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам’ятати, а щоб пам’ятати – треба знати.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ