Події

 

Тиждень професійної майстерності циклової комісії

«Харчових технологій та готельно-ресторанної справи».

 

Доброю традицією у Криворізькому державному комерційно - економічному технікумі стало щорічне проведення тижня професійної майстерності циклової комісії «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи». Цього навчального року тиждень проходив з 12 по 17 лютого 2018 року.

 

Робота циклової комісії спрямована на вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом запровадження інноваційних, високоефективних методів підготовки майбутніх спеціалістів на рівні сучасних вимог.

 

Заходи, які проводилися в рамках тижня, направлені на розвиток професіональних здібностей студентів, ініціативи та умінь практичної реалізації оригінальних ідей, і пройшли під гаслом - «Моя професія найкраща!».

 

 

12 лютого 2018 року проведено квест «Рекорди ресторанної індустрії» під керівництвом викладача Заіки О. А. Учасники –студенти груп ХТ17-3 та РС16-2 – розширили знання зі спецдисциплін, ознайомились з тонкощами ресторанно-готельної галузі, дізнались про існування багатьох світових та українських рекордів.

 

Студенти пройшли випробування в трьох раундах:

 «Рекорди світу. Найбільша їжа»

 «Українські рекорди»

 «Найдорожчі продукти світу»

 

Упродовж заходу ведучі ставили цікаві питання (подекуди жартівливі), на які студенти охоче давали відповіді, за що були нагороджені солодкими призами. Наочне сприйняття матеріалу за допомогою презентації сформувало стійкий інтерес та заохочувало молодь до активної роботи.

 

 

12 лютого 2018 року проведене заняття - конкурс викладачами Лисенко Н.П. та Бурмак Т.О. з теми «Технології приготування десертів» під гаслом «Я краще!» для визнання професійних здібностей студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» при виготовлені солодких страв.

 

Учасники конкурсу, студенти групи ВХП 15-1, показали себе справжніми знавцями кондитерської справи. Під час лабораторних занять кожен з них зумів не тільки якісно приготувати смачні десерти, а й вразити присутніх творчим оформленням, не ординарною подачею їх до столу.

 

За результати конкурсу визначено переможців:

 

І місце – Гунченко Богдана;

ІІ місце – Брусніцина Ганна та Містрюкова Ганна;

ІІІ місце – розділили Таібова Каріна, Рябов Гліб, Суров Владислав, Колодко Владислав.

 

Такі інноваційні підходи до проведення практичних занять, надають можливість опанувати свій фах майбутнім спеціалістам для подальшої роботи в закладах ресторанного господарства.

 

 

13 лютого 2018 року для студентів ІІ курсу технологічного відділення проведено кулінарний квест «Знавці смаку» у рамках роботи гуртка «Смак» (керівник Лисенко Н.П.).

 

За кращого знавця кулінарії змагалися три команди гр. ХТ-16-1, гр. ХТ-16-2, гр. ХТ-17-3, які виявили свої інтелектуальні здібності, логіку у вирішенні поставлених завдань, спритно відповідали на питання вікторини.

 

В фінал вийшли учасники гр. ХТ-16-2 та гр. ХТ-17-3, набравши найбільшу кількість балів, здобули перемогу.

 

Приємна атмосфера, легкий гумор і чудова гра подарувала позитивні емоції та сприяла професійному зростанню майбутніх фахівців кулінарної справи.

 

 

13 лютого 2018 року відбулися майстер-класи за напрямом підготовки «Харчові технології» та «Ресторанна справа»:

 

 «Млинці-фламбе»

 «Шоколадний фондан»

 «Світ безалкогольних коктейлів».

 

Організаторами заходу стали викладачі спецдисциплін Слюсарєва О.В., Заіка О.А.

 

Активні учасники «Сервіс-клубу» мали за мету продемонструвати прогресивні форми обслуговування, ознайомити з оригінальними рецептами безалкогольних коктейлів.

 

В навчально-виробничій майстерні «Богема» зібралось немало охочих спостерігати за роботою офіціантів, які приготували страви «Млинці-фламбе», «Шоколадний фонтан». Особливо сподобалася студентам дегустація смаколиків. Для педагогічного складу та колективу співробітників також було приготовано страви та напої, якими пригощали офіціанти в навчальному ресторані.

 

 

14 лютого 2018 року проведено майстер-клас «Солодкі Валентинки» для студентів І та ІІ курсів спеціальності «Харчові технології», яким активні учасники гуртка «Смак» (керівник Лисенко Н.П.) Батіг Вікторія та Містрюкова Ганна гр. ВХП-15-1, продемонстрували техніку замісу цукрової мастики, навчили основним прийомами роботи з нею, а потім всі долучились виготовляти власноруч солодкі «Валентинки» у вигляді сердечок.

 

Студенти молодших курсів відтворювали прийоми виробництва прикрас і наприкінці заходу всі присутні отримали не тільки позитивний настрій до свята закоханих, а й частування солодкими виробами.

 

 

15 лютого 2018 року на відкрите засідання «Стріли купідону на Валентинів день» гуртка «Смак» завітали школярі ЗОШ № 72, 51 та 41.

 

Під час проведення майстер-класу присвяченому дню Святого Валентина, учні шкіл дізналися багато цікавого про виробництво цукрової мастики, та виготовлення виробів з неї. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися зі студентами, які охоче поділилися цікавими моментами свого життя та запросили їх на навчання в наш заклад.

 

 

15 лютого 2018 року проведено відкрите засідання «Парад спеціальностей» в рамках роботи «Сервіс-клубу» керівником Заікою О. А. та викладачем Слюсаревою О.В.

 

На захід були запрошені школярі 11 класу СЗОШ №21, яких радо зустрічали в навчальному барі студенти групи ХТ 17-3, з метою ознайомлення з особливостями професій ресторанної індустрії, демонстрації прогресивних форм обслуговування, розширення знань з приготування, культури споживання страв і напоїв.

 

Студенти презентували особливості професій ресторанно-готельної галузі та продемонстрували сучасний фірмовий спецодяг.

 

Кульмінацією події стали майстер-класи, які провели студенти спеціальності «Харчові технології»:

 

 «Фрукти-фламбе» (Чеботарьов Андрій);

 «Світ безалкогольних коктейлів» (Нагаткін Олександр).

 

Учасники та глядачі отримали велике задоволення, а особливо від дегустації страв та напоїв.

 

 

16 лютого 2018 року у вестибюлі технікуму проведено вікторину до свята Масляної студентами гр. ХТ-16-3, організатори -Єніна Л.І. та Лисенко Н.П.

 

Ведучі заходу розповіли про історію свята, усіх учасників вікторини пригощали млинцями, що були представлені у широкому асортименті з різних начинок, власного приготування.

 

Тематичні загадки та прислів’я, в яких взяли участь всі охочі, додали святкового веселого настрою.

 

 

17 лютого 2018 року в контексті співробітництва з ТОВ «Сільпо-Фуд» та молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» в одному із супермаркетів «Сільпо» м. Кривого Рогу було проведено святкову-театралізовану програму з нагоди Масляної «Прийди весна, прийди красна!». Учасники святкування отримали цікаві поради для господинь, відвідали майстер-класи з художнього розпису пряників, з виготовлення оздоблювальних напівфабрикатів з цукрової мастики та з карвінгу (художнє різьблення по овочах і фруктах).

 

До заходу долучилися студенти групи ВХП-15-1, під керівництвом викладачів Лисенко Н.П. і Бурмак Т.О.

 

 

Викладачі циклової комісії разом зі студентами намагались найкраще представити педагогічну майстерність, креативний підхід до виготовлення страв і висловлюють щиру вдячність активним учасникам у проведенні тижня.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ