Події

 

Святково-театралізована програма «Прийди весна, прийди красна!»

 

17 лютого 2018 року Криворізький державний комерційно-економічний технікум, в рамках молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» та співробітництва з ТОВ «Сільпо-Фуд», ініціював проведення традиційної святково-театралізованої програми з нагоди Масляної для мешканців міста, яка відбувалося за адресою: вулиця Лермонтова, 37, супермаркет «Сільпо».

 

 

 

Програма організована силами студентсько-педагогічного колективу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, що завжди виявляв пошану і щирий інтерес до великих народних свят. Зберігаючи і примножуючи національні традиції, фахівці закладу неодноразово проводили театралізовані свята-ярмарки з нагоди Покрови, Благовіщеня, Великодня, Масляного тижня. Традиційно КДКЕТ підготував проведення свята на базі супермаркету з метою збереження національних витоків, подарувати яскраві моменти життя та створити піднесений настрій для мешканців нашого міста.

 

 

 

Задля всіх відвідувачів учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» підготували колоритні образи закликальників-ведучих, Зими із зимовими Місяцями, Весни, днів Масничного тижня та самої Масляної, що занурили дорослих і дітей у веселу феєрію свята. Неповторну атмосферу зустрічі Весни забезпечили незмінні ласощі Масничного святкування – найсмачніші млинці з різноманітним наповненням, що готувалися одразу на замовлення.

 

 

 

Учасники святкування отримали цікаві поради для господинь, відвідали майстер-класи з художнього розпису пряників, з виготовлення оздоблювальних напівфабрикатів з цукрової мастики та з карвінгу (художнє різьблення по овочах і фруктах).

 

 

 

Учасники вокальної студії «Амплуа» комерційно-економічного технікуму порадували завзятими українськими піснями. А від мужніх та непередбачуваних козаків-КДКЕТівців на присутніх очікував сюрприз - запальний реп, що надихнув на весняне пробудження та додав життєвих сил.

 

 

 

 

Гості перебували у піднесеному настрої, висловлювали хвилюючі емоції, щире задоволення, слова глибокої подяки організаторам. Всі учасники свята отримали величезне задоволення від побаченого та почутого і, звичайно, від смачних шедеврів кулінарного мистецтва - млинців.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ