E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ЗАСІДАННЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

 

17 січня 2024 року в КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ у змішаному форматі відбулося засідання стипендіальної комісії, яке є підсумковим результатом зборів кожної академічної групи.

В засіданні взяли участь: В.САКВА – заступник директора з навчальної роботи; О.ХОМЯК – заступник директора з комунікаційних технологій та виховної роботи; К.БАБІНСЬКА – головна бухгалтер коледжу; Ю.МОРОЗОВА – соціальний педагог; Н.БАНКОВА - секретар навчальної частини; завідувачі відділень; куратори та представники активів академічних груп (старости та члени стипендіальної комісії); члени студентського парламенту.

Під час зібрання, К.БАБІНСЬКА довела до відома присутніх поточний стан стипендіального фонду у закладі освіти та ліміти фінансування академічних та соціальних стипендій: в січні 2024 року 309 студентів будуть отримувати ординарну стипендію та 127 - соціальну.

В.САКВА акцентувала увагу на нормативній базі, що регулює нарахування цих видів виплат здобувачам освіти.

Завідувачі відділень ознайомили представників академічних груп з рейтинговими списками студентів (від найвищого до найнижчого балу) та проєктом наказу щодо нарахування академічних стипендій.

Коледжем постійно ведеться робота щодо забезпечення прав здобувачів освіти, які потребують соціального захисту: зокрема, здобувачі освіти пільгових категорій, яким з урахуванням рейтингу не призначено академічну стипендію, отримують соціальну стипендію. Соціальний педагог – Ю.МОРОЗОВА детально проінформувала учасників засідання щодо алгоритму та порядку нарахування соціальних стипендій.

Наприкінці заходу, В.САКВА подякувала всім учасникам засідання за плідну та оперативну роботу та зауважила, що питання виплати стипендій завжди знаходяться під особистим контролем керівництва закладу освіти.