Події

 

Засідання Школи мовленнєвої грамотності «WinterHolidays»

 

16.12.2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу напередодні довгоочікуваних різдвяних та новорічних свят Школа мовленнєвої грамотності гостинно відкрила двері для викладачів закладу з метою поринути у світ новорічних свят та традицій, пригадати особливості їх святкування.

 

Засідання проходило у формі мовленнєвого воркшопу з різноманітними насиченими завданнями – народознавчими пазлами, відео вікторинами та мовознавчими квестами, які нагадали учасникам зустрічі про казковий світ новорічних свят з його різнобарвними традиціями та звичаями.

 

 

На зустрічі панувала святкова та захоплююча атмосфера. Гості поринули в світ англомовної культури, ділилися родинними традиціями святкування, загадали бажання, дали собі обіцянки на наступний рік. Особливо зацікавило викладачів написання листа побажань та замовлення очікуваних подарунків до свят.

 

За чашкою чаю учасники мали змогу насолоджуватися переглядом улюблених новорічних відео англійською та рідною мовою.

 

 

Бажаємо, щоб у кожній родині в наступному році панували мир та спокій, злагода та добробут, і мрії кожного обов’язково збулися!

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ