Події

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ «STUDENT`S DAY 2021».

Онлайн засідання органів студентського самоврядування

закладів фахової передвищої освіти України

 

День студента в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) завжди проходить: з однієї сторони - не ординарно, а з іншої - з дотриманням багаторічних традицій. Зазвичай, наш студентський парламент готується вразити студентство коледжу як яскравими фото зонами, так і різноманітними цікавими активностями. Традиційно, кожного року, саме цього дня в актовій залі коледжу, відбувався довгоочікуваний заключний фестиваль талановитої молоді «Дебют першокурсника», але в умовах сьогодення, на превеликий жаль, це не можливо, адже освітній процес та дозвілля було переведено у дистанційний формат.

 

Тож, цього року, студентським парламентом та структурним підрозділом виховної роботи було організовано та проведено ДИСТАНЦІЙНИЙ «STUDENT`S DAY 2021».

 

І розпочався він з участі в спільному онлайн засіданні Науково-методичного центру ВФПО та студентського самоврядування країни «Формування позитивного бренду та іміджу закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів». Тож, 16 листопада 2021р. президія студентського парламенту разом з заступником директора з ВР Оленою Хомяк, долучилися до Всеукраїнської конференції, в якій взяли участь понад 600 представників студентської та педагогічної спільнот з близько 300 закладів фахової передвищої освіти.

 

 

 

 

В результаті заходу члени парламенту отримали солідний багаж корисної інформації, почерпнули для себе багато ідей, які можна реалізовувати в коледжі. Дізналися про досить цікавий досвід співпраці органів студентського самоврядування освітніх закладів фахової передвищої освіти нашої країни із стейкхолдерами.

 

Слід відзначити, що заходи такого Всеукраїнського масштабу сприяють виробленню у студентів навичок вирішувати конкретні соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.

 

А наш, ДИСТАНЦІЙНИЙ «Student`s Day 2021» продовжується!

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ