Події

 

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня студента

 

З нагоди славного студентського свята молодь КДКЕТ взяла участь у важливих урочистих заходах, нагадавши всім про гордий статус «Студента».

 

Так, 13 листопада 2018 року найбільш активні члени студентського парламенту технікуму завітали до виконкому Саксаганської районної у місті ради, аби привітати голову Беззубченка В.В. та в його особі виконком і всіх саксаганців з 43-ю річницею з дня заснування району. Теплий прийом та вітання створили піднесений настрій та наснажили патріотичними почуттями і молодь, і старше покоління.

 

 

15 листопада у сесійній залі міськради відбувся урочистий прийом студентської молоді з міським головою, де найстаранніші студенти КДКЕТ були нагородженні грамотами за найкраще студентське самоврядування. Так, студентський парламент технікуму здобув перемогу в міському конкурсі на кращу студентську раду серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації в рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу». Грамотою міськвиконкому нагороджена студентка групи ПТБ-16-1, віце-спікер студентського парламенту – Мошкало Тетяна. Іменною стипендією ім.Г.І.Гутовського вдостоєно студента гр. ВХП 15-2, члена студентського парламенту – Панченка Владислава.

 

 

 

16 листопада відбувся урочистий прийом студентської молоді району з головою Саксаганської районної у місті ради, де грамотами відзначено найактивніших кдкетівців: Махиню О., Лінову О., Чернецову Х., Семенка Л., Янко К., Олійник Д., Кітугіна О.

 

 

 

 

 

 

 

Цього ж дня у стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась урочиста зустріч студентського активу з адміністрацією технікуму, присвячена Міжнародному дню студента і 18-ій річниці створення студентського парламенту закладу.

 

Свято ознаменувалось оголошенням підсумків загальнотехнікумівського конкурсу «Студент року-2018» та урочистою посвятою в члени студентського парламенту студентів нового набору.

 

 

Директор Резниченко Н.М. привітала студентське братство з міжнародним святом, побажавши успіхів та надихнувши молодь на подальші досягнення і злети. Після чого розпочалися урочисті нагородження. Так, лауреатами щорічного студентського змагання «Студент року-2018» у п’яти номінаціях «Розумник року», «Лідер студентського самоврядування», «Фахівець року», «Митець року» та «Спортсмен року», стали 49 студентів, 5 здобули дипломи переможців. Звання «Студент року – 2018» отримала студентка гр. ПТБ16-1 Мошкало Тетяна.

 

 

Цьогоріч, як завше, першокурсники з особливим трепетом та завзяттям намагалися поповнити лави юних парламентерів. Так шістнадцятеро найдостойніших активістів-новачків отримали почесне посвідчення та нагрудний значок члена студентського парламенту.

 

 

Майже 2 місяці новачки проходили свій кандидатський стаж, намагаючись продемонструвати творчі, організаторські здібності та виявити лідерські якості.

 

 

Новоприбулі парламентери урочисто прийняли клятву – присягу вірності добрим традиціям, пообіцявши з гордістю нести звання члена студентського парламенту КДКЕТ.

 

Тож, бажаємо успіхів та наснаги новій когорті наших лідерів. Пам’ятайте, ваша ініціативність, креативність, жага діяти можуть принести багато користі і змінити світ на краще! Не розгубіть відповідальності і наполегливості, не згасіть вогник бажання і небайдужості у своїх душах, адже ваші активність, рішучість, сміливість цінні саме сьогодні, коли закладається наше спільне майбуття!

 

 

Теплі поздоровлення, щирі побажання, нагороди і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним настроєм, завзяттям, духом дружби і віри в себе, наснагою діяти і перемагати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ