Події

 

Міжнародний день відмови від паління у КДКЕТ

 

16 листопада 2017 року – Міжнародний день відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада. Не залишилася осторонь важливої дати і молодь КДКЕТ. Це прекрасний привід задуматися над проблемами тютюнопаління. Мобільна група Наркопосту активно залучала студентів до участі в різноманітних заходах, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

 

 

День розпочався профілактичним опитуванням «Доцільно чи ні палити». В ході опитування студенти мали змогу висловити своє ставлення до означеної вади. Результати показали, що наша молодь дуже серйозно ставиться до проблеми та засуджує прояви цієї шкідливої звички.

 

 

 

Протягом дня активісти роздавали листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління, давали поради як позбутися цієї негативної звички, та як правильно відмовитися, якщо вам пропонують спробувати покурити.

 

В фойє технікуму відбувся конкурс прислів’їв та приказок «Куріння – чудовисько, яке створене людиною». Студенти показали, як народ спрямовує своє художнє, влучне слово на боротьбу з курінням.

 

 

 

На великій перерві молодь взяла участь у грі-вікторині «Куріння – це підступна пастка». Вікторина, завдяки невимушеній і грайливій формі, є вдалим способом перевірити, що знають студенти про шкідливі звички. Учасники виявили неабиякі знання та за правильні відповіді отримували корисні смаколики.

 

Студенти відреагували позитивно і з інтересом на проведені заходи. Подібні акції змушують молодь замислитися про майбутнє, зупинитися та виправити ситуацію.

 

Пріоритетом для наших вихованців завжди буде здоровий спосіб життя, тому що вони бажають змінити світ – і починають з себе.

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ