Події

 

Районні та міські урочистості до Міжнародного Дня студента

 

Недаремно наше місто називають містом молоді, адже в Кривому Розі мешкає 32000 активних, креативних і амбітних студентів. Традиційно щороку у листопаді по всіх районах міста відбуваються урочисті заходи до Міжнародного дня студента.
15 листопада 2017р. у сесійній залі виконкому Саксаганської районної у місті ради відбулось урочисте вручення відзнак кращим студентам району, серед яких були і представники Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Так, за відмінне і добре навчання, активну участь в громадській діяльності та з нагоди Міжнародного Дня студента грамотами виконкому Саксаганської районної у місті ради були нагороджені: Батіг Вікторія (гр.ВХП-15-1), Панченко Владислав (гр.ВХП-15-2), Семенець Володимир (гр.Б-15-1) та Жук Марія (гр.ХТ-16-1).

 

 

 

 

 

16 листопада 2017р. до Міжнародного дня студентства кращих представників генерації молодих і перспективних у виконкомі Криворізької міської ради привітав міський голова Юрій Вілкул. Від Криворізького державного комерційно-економічного технікуму на урочистостях були присутні представники студентського колективу, так Лашкул Марина (студентка гр.ТКД-15-1) була нагороджена грамотою міськвиконкому, а Янко Катерина (студентка гр.ХТ-16-1) отримала іменну стипендію виконкому міської ради ім. Г.І.Гутовського.

 

 

 

Загалом за перемоги і здобутки грамотами міськвиконкому було нагороджено 27 осіб і 44 представника студентської молоді міста отримали стипендії ім. О.Поля та ім. Г.Гутовського.

 

 

Вітаємо наших студентів з отриманням почесних нагород та бажаємо нових звершень і перемог, творчого натхнення і здійснення всіх життєвих планів! Ви – найкращі!

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ