Події

 

SmartMob «Дізнавайся, споживач!»

 

16 жовтня у світі відзначають Всесвітній день продовольства (WorldFoodDay). Це свято значиться в списку заходів планетарного масштабу з 1979 року і націлене на збільшення обсягу знань населення планети про стан глобальної продовольчої проблеми. Одним із основних завдань WorldFoodDay є акцентування уваги соціуму на виробництві якісних продуктів харчування.

 

 

Цього року свято проходить під егідою теми «Стійкі продовольчі системи як інструмент забезпечення продовольчої безпеки та харчування». В цей день у різних куточках світу організовують різні благодійні акції, проводять конференції з метою обговорення гострих проблем.

 

 

Одним із напрямів діяльності міні-проекту «Школа молодого споживача» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму є просвітницька робота. Тому студенти-волонтери гр. ПТБ-20-3 на чолі з консультантами міні-проекту Захарченко Т.Й. та Осадчою І.А. 16 жовтня 2020р. до Всесвітнього дня продовольства провели SmartMob «Дізнавайся, споживач!»

 

 

Головна мета просвітницького заходу – активізація діяльності, що спрямована на привернення уваги до проблем якості; ознайомлення жителів м. Кривого Рогу з основними правами і можливостями, які надає споживачам діюче законодавство; формування навичок безпечного вибору продуктів харчування.

 

 

Волонтери «Школи молодого споживача» приєднуються до світової ініціативи святкування Всесвітнього дня продовольства і сподіваються, що споживач, озброєний знанням своїх прав та обов’язків, умінням їх реалізувати, зможе відстояти свої інтереси і буде гідно протистояти несумлінному продавцеві.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ