Події

 

Відкрита година спілкування

на тему «Подорож країною здоров’я»

 

16 жовтня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня здорового харчування у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі студентами-випускниками гр. ХТ-16-2, ХТ-18-3 (куратори Єніна Л. І., Лисенко Н.П.) була проведена відкрита година спілкування на тему «Подорож країною здоров’я».

 

 

Метою заходу було ознайомити першокурсників (гр. ОБ-19-1 та гр. РС 19 – 1) з правилами раціонального харчування та налаштування молоді на здоровий спосіб життя.

 

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

 

В ході зустрічі студенти з зацікавленням переглядали відеоролики з пізнавальними фактами про користь харчових продуктів, слухали доповіді про головні принципи здорового харчування та як поживні речовини впливають на стан здоров’я людини. Всім присутнім було запропоновано оптимальне меню денного раціону.

 

 

В експрес-лабораторії були проведені досліди з харчовими продуктами на вміст корисних речовин. Учасники отримали заряд позитиву та бадьорості під час дегустації корисних та смачних страв, які приготували власноруч разом із завідуючою лабораторії Бурмак Т.О.

 

Тож студенти вкотре переконалися, що головним скарбом є здоров’я і щоб його зберегти, потрібно багато знати про продукти й робити так, щоб у нашому житті їжа завжди була корисною для організму.

 

Змінити раціон за один день неможливо: головне послідовно йти до мети — тоді здорове харчування стане природним і постійним стилем життя кожної людини!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ