Події

 

Зустріч студентів технікуму з іноземними волонтерами

 

Недарма мудреці говорять: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».

 

Тож великим задоволенням стала довгоочікувана зустріч студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки, яка відбулася 16 травня 2019 року в рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит». Це вже не перший спільний захід, що проходить у невимушеній, ігровій та водночас пізнавальній атмосфері з нашими іноземними гостями.

 

 

Під час заходу волонтери розповіли багато цікавинок про особливості національної кухні та пов’язані з цим традиції. Яскрава мультимедійна презентація занурила глядачів у світ американських популярних страв, улюблених звичаїв, смішних спогадів, самобутнього колориту.

 

Наші студенти у відповідь розповіли гостям про найголовніші свята українців, як-то Великдень, День вишиванки, День матері тощо.

 

Спілкування у мікрогрупах сприяло кращому налагодженню дружнього контакту, студенти мали можливість розслабитися, подолати мовний та психологічний бар’єр, відчути потяг до пізнання нової культури, налаштуватися на подальше вивчення англійської мови.

 

 

Наприкінці заходу і організатори, і гості лишилися вдоволеними, мали піднесений настрій. Сподіваємося, такі зустрічі будуть відбуватися частіше, адже сучасна молодь дійсно не має кордонів для взаєморозуміння та взаємозбагачення.
 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ