Події

 

Всесвітній день вишиванки

 

16 травня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відзначали Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського вбрання.

 

Для кожного свідомого українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе, особисте, рідне, святе. Вишивка є певним символом, який зберігає наше коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія, міфологія, релігія, давнє мистецтво предків, душа нашого народу. Більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код!

 

Тож зранку кдкетівці радували один одного вишуканими вишиванками, адже сьогодні це ще й шанований модний тренд. У фойє закладу лунали українські пісні, студенти-першокурсники вітали всіх зі святом. Викладачі філологічних дисциплін провели тематичну пізнавальну вікторину для всіх охочих. Цікаві питання дали можливість пригадати основну символіку української вишивки, прислів’я, загадки, вірші й пісні про вишиванки.

 

На подвір'ї закладу викладачі й молодь влаштували яскравий флешмоб, на знак поваги та любові до українських національних святинь.

 

 

Сподіваємося, цього дня кожен усвідомив себе частинкою великого народу з багатющою історією і гарними традиціями, де вишиванка посідає особливе почесне місце.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ