Події

 

Перший поетапний державний кваліфікаційний іспит

за освітньо-кваліфікаційним рівнем «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК»

 

16 березня 2021 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) згідно з графіком освітнього процесу та робочо-навчальним планом відбувся перший поетапний державний кваліфікаційний іспит за освітньо-кваліфікаційним рівнем «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК» професії «Продавець продовольчих товарів третього розряду» групи ППНТ-20 (майстер виробничого навчання Непша Н.С.).

 

 

Під час здачі іспиту встановлено готовність здобувачів з обраної професії за відповідним розрядом. Вони продемонстрували високий рівень самостійного виконання певної роботи, володіння професійними способами та навичками, надали комісії щоденники виробничої практики з відпрацьованою освітньо-професійною програмою та виробничими характеристиками від підприємств торгівлі м. Кривий Ріг.

 

 

Захід розпочався з вітальних слів зав. відділення Слюсарєвої О.В., яка налаштувала присутніх на бадьорий лад і зауважила про значення отриманої професійно-технічної освіти та побажала успішної здачі іспиту.

 

 

Кваліфікаційна комісія відмітила відмінний рівень фахової підготовки здобувачів за професією «Продавець продовольчих товарів третього розряду» та їх якісну практичну підготовленість у майбутній роботі.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ