Події

 

Генеральна асамблея колективних членів ГО «УАС» Дніпропетровської області

 

Продовжуючи роботу у напрямку співпраці з Громадською організацією «Українська асоціація студентів», студентський парламент Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (який з грудня 2017 р. є асоційованим членом Асоціації) 16 березня 2019р. взяв участь у Генеральній асамблеї колективних членів ГО «УАС» Дніпропетровської області, що відбулась у м.Дніпро на базі Університету імені Альфреда Нобеля за сприянням ГО «Молодь Дніпра».

 

 

На Асамблеї вирішувалось питання про затвердження нового керівного складу відокремленого підрозділу ГО «УАС» у Дніпропетровській області.

 

Наш навчальний заклад представляли Махиня Олександра (віце-спікер, голова організаційного департаменту студентського парламенту, студентка гр.РС-16-1,) та Кучерук Інна (член студентського парламенту, заступник голови департаменту культури та відпочинку, студентка гр.ХТ-18-2). Додамо, що присутні делегати від 7 закладів вищої освіти області, головою секретаріату відокремленого підрозділу ГО «УАС» у Дніпропетровській області обрали Кучерук Інну, це і почесно і відповідально.

 

 

Хочемо зазначити, що за результатами голосування новим керівником ВП ГО «УАС» у Дніпропетровській області став Сергій Таран (представник студентського парламенту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»), заступником керівника по м. Кривому Рогу обрано Лозівець Катерину (представник ради студентського самоврядування КЕІ), головою медіа сектору стала Шутка Інна (представник студентської ради ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»).

 

Вітаємо новообраний керівний склад ВП ГО «УАС» у Дніпропетровській області і нехай Ваші креативні ідеї та задуми реалізовуються, задля процвітання України!

 

Студентський парламент.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ