Події

 

«Крок до мільйону»

 

16 березня на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з метою перевірки знань студентів з фізико-математичних дисциплін, розвитку логічного мислення, кмітливості у нестандартних ситуаціях відбулася гра «Крок до мільйону». Захід проходив у рамках об’єднаного засідання РМО викладачів математично-природничих дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривого Рогу.

 

 

 

У заході взяли участь три збірні команди по чотири студенти І курсу закладів Північного регіону. На початку гри усіх присутніх привітала заступник директора з навчальної роботи Саква В. М. і побажала гравцям гарного настрою та успіхів у змаганні.

 

 

 

Гра відбувалася на ігровому полі, де розміщувалися зупинки: «Розумова атака», «Спорт», «Бліц», «Театр», «Галерея облич», «Таємна скриня», «Директорські перегони», «Плутанина», «Податок», «Лотерея», «Тендер», «Шанс», «Відпустка». Представники кожної команди, «фішки», по черзі відповідно до кількості очок, які випадали на гральних кубиках, переміщувалися по ігровому полю і отримували завдання, передбачені зупинкою. Кожна секція поля містила завдання з математики, інформатики та фізики. За умови правильного виконання завдання команда отримувала бали (умовні одиниці). Перемогу здобула команда, яка в ході гри набрала першою мільйон умовних одиниць.

 

 

 

Студенти показали хорошу підготовку з предметів математично-природничого циклу, широкий кругозір, уміння працювати в команді, швидко приймати рішення та імпровізувати.

 

 

Змагання пройшло у невимушеній атмосфері, студенти із великим азартом та задоволенням виконували завдання. Глядачі підтримували учасників та брали участь у конкурсах.

 

 

Наприкінці заходу учасники висловили сподівання на подальшу зустріч у наступному році.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ