Події

 

Відкрите практичне заняття

 

16 лютого 2022 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу проведено відкрите практичне заняття у формі бюджетного квесту з дисципліни «Фінанси» зі студентами гр. ОБ-20-1 спеціальності «Облік і оподаткування» на тему «Оцінка показників зведеного та державного бюджету України» (викладач Єгорова О.М.).

 

 

Під час заняття Олена Миколаївна продемонструвала добре володіння навчальним матеріалом, сучасними засобами проведення заняття, вміння організувати та зацікавити студентів до виконання поставлених завдань.

 

 

Різноманітність і доцільність форм роботи на занятті стимулювали творче мислення у студентів, які були залучені до командної гри, виступили в ролі Міністрів фінансів та їх заступників, внесли свої пропозиції щодо збільшення дохідної частини бюджету, навчились аналізувати статистичні дані доходів та видатків державного бюджету, робити порівняльну оцінку зведених надходжень та витрат, показали результативність, що формує важливість набутих знань та навичок у подальшій бухгалтерській діяльності.

 

 

Члени атестаційної комісії відзначили створену атмосферу доброзичливості, взаємоповаги та високий професіональний рівень викладача освітнього закладу.

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ