Події

 

Міжнародна науково-практична конференція

 

 

16 лютого 2019 року з метою здійснення комплексного наукового розгляду актуальних проблем економіки та обліку відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Економіка, облік, фінанси, управління і право: теоретичні підходи та практичні аспекти розвитку”, яку було організовано Центром фінансово-економічних наукових досліджень м.Полтава. Участь в якій не оминули й студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму групи ОБ-17-1 Бабух Марина, Єрмоленко Анастасія, Крачун Карина, Пашко Оксана та Зайцева Анна, під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Пономаренко Н.В.

 

 

Матеріали тез сформовано на підставі проведеної дослідницько – пошукової роботи за відповідною тематикою. За результатами конференції учасники конференції отримали сертифікати.

 

Участь представників КДКЕТ у заходах подібного спрямування є не випадковою, адже науковий розвиток та технологічний прогрес сприяють формуванню нового економічного мислення, а публікація результатів досліджень є надзвичайно важливим інструментом у відображенні та мотивації зростання наукового потенціалу України, оскільки з'являється чимало нових оригінальних ідей, теорій, які заслуговують найпильнішої уваги наукової громади.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ