Події

 

Відкритий чемпіонат міста з паверліфтинґу «Жим лежачі»

 

Тріумф не дарує справжньої сили, її формує боротьба.

Боротьба з сумнівами, страхами, лінню. Борись і

не здавайся і знайдеш силу…

Майкл Джордан

 

15 грудня 2018 року команда викладачів та студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяла участь у відкритому чемпіонаті міста з паверліфтинґу «Жим лежачі», який проходив у фітнес клубі «Golden Gym».

 

Чемпіонат зібрав півсотні кращих спортсменів нашого міста, які змагалися в розрізі вікових та вагових категорій серед жінок і чоловіків.

 

Вітальні слова представників виконкому міської ради нагадали про найдорожчий в житті скарб – здоров’я, яке так необхідне українській нації і всій Україні.

 

Під час змагань панувала піднесена атмосфера спортивного азарту, волі до першості, прагнення до здорового способу життя.

 

 

Наші зірки гідно представили КДКЕТ на міському рівні, за підсумками змагань вони заробили три золоті і одну срібну медалі та були нагороджені дипломами переможців департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

 

У своїй ваговій та віковій категорії посіли перші місця та отримали золото:

 

- викладач фізичного виховання - Шкурко В.В;

- викладач комерційних дисциплін - Біла І.В;

- завідувач лабораторії приготування їжі - Бурмак Т.О.

 

Друге місце та срібло команді КДКЕТ приніс студент III курсу Віталій Школяр (гр. ХТ-16-2).

 

Спорт - це цікаве, захоплююче заняття , яке не тільки зміцнює м’язи та загартовує волю людини, але ще й дарує йому азарт, дух чесного змагання і впевнене прагнення до перемоги. Спортивне завзяття і дух перемоги єднають всіх в ім’я здоров’я, сили і краси.

 

 

Вітаємо переможців!!! Бажаємо вдалих стартів, нових перемог та олімпійських рекордів!
 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ