Події

 

Тренінг «Моє тіло- моє діло, моя правда- моя сила»

(до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та насильства)

 

15 листопада 2023 р. в КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ, до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та насильства (що відзначається 18 листопада), було проведено відкриту годину спілкування, тренінг «Моє тіло - моє діло, моя правда - моя сила».

 

 

В рамках заходу, здобувачі коледжу (гр. ХТ-21-2, ОБ-21-1) підняли дуже важливе питання для нашого суспільства– сексуальне насильство. Під керівництвом тренерів – студентів групи ХТ-21-2 (куратор Наталя БОСКО), виконуючи різні вправи вони ознайомились із даним поняттям та способами захисту від кривдників, використовуючи онлайн-додатки відпрацювали правила здорової та безпечної поведінки, навчились різним психологічним технікам, які є важливими для збереження власної ідентичності.

 

 

Загалом, тренінг пройшов в привітній атмосфері плідної співпраці та взаємного обміну думками. Наприкінці заходу, студенти та студентки коледжу, наголосили на тому, що сексуальне насильство ніколи не є провиною людини, яка його зазнала, за жодних обставин, відповідальність за вчинення насильства завжди на кривдниках, про проблему варто говорити, щоб припинити толерувати насильство.

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ