Події

 

Єдина онлайн інформаційна година «Міфи і факти про куріння»

 

 

 

15 листопада 2023 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу в групах І-ІІI курсу було проведено єдину інформаційну годину «МІФИ І ФАКТИ ПРО КУРІННЯ» (методичні рекомендації підготовлені керівником Наркопосту Людмилою ШИШКІНОЮ)

Інформаційно-профілактичне спілкування було присвячено Міжнародному дню відмови від куріння, який відзначається щорічно в третій четвер листопада.

Навколо теми куріння часто точаться дискусії на тему того, що ж є міфом, а що правдою. Є багато міфів, які часто сприймаються на віру та формують або хибне розуміння шкоди, якої куріння завдає здоров’ю, або стають перешкодою на шляху припинення куріння. Здобувачам освіти було запропоновано розглянути декілька найбільш популярних міфів про куріння та розібратися, що в них правда, а що вигадка.

Інформація, яку отримали студенти допоможе молодим людям не потрапити в тенета нікотинової залежності, а тим, хто не вберігся – кинути палити, доки не пізно! Дихайте  вільно  та  будьте  здорові!

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ