Події

 

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"

 

Щороку в м. Одеса проводиться Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд". І цей рік, не дивлячись на пандемію COVID-19, не став виключенням. Молодь охоче бере участь у Фестивалі та активно розповідає через соціальну рекламу про сучасні проблеми, відшукуючи нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення.

 

 

Студенти ІІ, ІІІ та IV курсів Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) під керівництвом викладачів спецдисциплін цк торгівлі та підприємництва Галямар В.О., Білої І.В., Осадчої І.А., в рамках вивчення комерційних дисциплін та роботи Молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проєкту «Проблеми соціуму» також долучилися до роботи цьогорічного Фестивалю.

 

У ході підготовчої роботи була відібрана найкраща рекламна продукція для участі у конкурсній програмі за номінаціями:

 

1. Друкована реклама (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури тощо);

2. Відеоролик (до 120 секунд);

3. Аудіоролик (хронометраж – не більше 60 секунд);

4. Зовнішня реклама.

 

Дедлайн 15 листопада 2021 р. підсумував двомісячну роботу викладачів та студентів. Всі надіслані роботи пройшли відбірковий тур та були зареєстровані до участі у Фестивалі.

 

 

Бажаємо нашим юним рекламістам яскравої перемоги та чекаємо на незабутній триденний семінар й церемонію нагородження у м. Одеса в квітні 2022 року!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ