Події

 

Урочистості до Дня студента

 

Кожного року листопад місяць стає для студентів КДКЕТівців традиційно студентським у всіх розуміннях слова. Вже на передодні свята студентський колектив технікуму за доброю багаторічною традицією долучається до низки міських та районних урочистостей присвячених Дню студента.

 

Цьогоріч, святкування розпочалось 13 листопада 2019р. з урочистого прийому міським головою Юрієм Вілкулом кращої студентської молоді Кривого Рогу з нагоди Дня студента. Де, за доброю традицією мер вручив 130 юнакам та дівчатам грамоти, муніципальні стипендії, а також нагороди переможцям міських студентських конкурсів, серед яких були і представники Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

Так, за ініціативність, високі показники в навчанні, науковій і громадській діяльності, особистий внесок у розвиток молодіжного руху грамотою міськвиконкому нагороджена студентка ІІІ курсу, гр.ПТБ-17-1, в.о. спікера студентського парламенту – КАБАНЕЦЬ Катерина Олександрівна; муніципальною іменною стипендією імені Григорія Гутовського вдостоєно студентку IV курсу, гр.ХТ-16-1, керівника департаменту захисту прав та інтересів студентів студпарламенту – ЛІНОВУ Ольгу Сергіївну; у рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу» дипломом виконкому Криворізької міської ради за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі соціального плаката та інфографіки «Я маю право» у номінації «Соціальний плакат» нагороджена студентка ІІІ курсу, гр.ПТБ-17-1, керівник департаменту культури та відпочинку студпарламенту - АКІМОВА Карина Сергіївна.

 

 

14 листопада 2019р. привітальну естафету перейняв Саксаганський район, де святковий прийом відбувся у малому залі засідань виконкому районної у місті ради, за участю голови району Валерія Беззубченка та найкращих представників студентства.

 

 

За успіхи у навчанні, ініціативність, творчий підхід, активну громадську позицію та участь у суспільному житті грамотами виконкому Саксаганської районної у місті ради і пам'ятними подарунками було нагороджено ГАВРИЛОВА Івана Дмитровича (студент ІІІ курсу, гр.ГС-17-1), ПАЛЯНИЦЮ Каріну Володимирівну (студентка ІІІ курсу,гр.РС-17-1), ВОРОНОВУ Владлену Юріївну (студентка ІІІ курсу, гр.ХТ-18-1с) та ЧЕРЯНИКА Андрія Максимовича (студент ІV курсу, гр.ХТ-16-1).

 

 

 

Центром бурхливого студентського життя КДКЕТівців і його серцем є студентський парламент, найвищий виконавчий орган студентського самоврядування в технікумі, який в цьому році відзначив своє 19-ти річчя низкою святкових заходів.

 

 

Так, 14 листопада для студентів - першокурсників комерційного та технологічного відділень у стінах технікуму відбувся пізнавальний квест «Знайомтесь, це – КДКЕТ!» з цікавими завданнями та нагородами для найспритніших і найкмітливіших. Цього ж дня, з ініціативи членів студентського парламенту, вперше було проведено жартівливу гру «Студентські симуляції», де першокурсники та старшокурсники відчули себе по-новому, помінявшись місцями.

 

 

 

 

Цьогоріч, за доброю багаторічною традицією, першокурсники з особливим трепетом та завзяттям намагалися поповнити лави юних парламентерів. Майже 2 місяці новачки проходили свій кандидатський стаж, намагаючись продемонструвати творчі, організаторські здібності та лідерські якості. Так, із багатьох кандидатів, почесне посвідчення члена студентського парламенту отримали 12 найактивніших новачків. І в святковій атмосфері 15 листопада 2019р. новообрані члени прийняли клятву – присягу вірності традиціям парламенту, пообіцявши з гордістю нести звання члена студентського парламенту КДКЕТ.

 

 

 

Тож, бажаємо успіхів та наснаги новій когорті наших лідерів. Пам’ятайте, ваша ініціативність, креативність, жага діяти можуть принести багато користі і змінити світ на краще! Не розгубіть відповідальності і наполегливості, не згасіть вогник бажання і небайдужості у своїх душах, адже ваші активність, рішучість, сміливість цінні саме сьогодні, коли закладається наше спільне майбуття!

 

Наступного дня, 15 листопада 2019р. святкування продовжилось у рідних стінах Альма-матер, де відбулись урочистості з нагоди потрійного свята - Міжнародного дня студента, 20-ї річниці Всеукраїнського дня студента (який було встановлено Указом Президента ще в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України») та 19-ої річниці заснування студентського парламенту Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

Свято ознаменувалось оголошенням підсумків загальнотехнікумівського конкурсу «СТУДЕНТ РОКУ-2019».

 

Заступник директора з навчальної роботи В.М.Саква привітала студентське братство з міжнародним святом, побажавши успіхів та надихнувши молодь на подальші досягнення і злети.

 

 

Після чого розпочалися урочисті нагородження. Так, лауреатами щорічного студентського змагання «СТУДЕНТ РОКУ-2019» у п’яти номінаціях «РОЗУМНИК РОКУ», «СТУДЕНТСЬКИЙ ЛІДЕР РОКУ», «ФАХІВЕЦЬ РОКУ», «МИТЕЦЬ РОКУ» та «СПОРТСМЕН РОКУ» стали 55 студентів і 5 осіб здобули дипломи переможців у відповідних номінаціях - ШТИЛЮК Валерія гр.РС-18-1; КУЧЕРУК Інна гр.ХТ-18-2; ГОРОВЕНКО Максим гр.ХТ-17-3; ПАЛЯНИЦЯ Карина гр.РС-17-1 та ПЕРЕВЕРТАЙЛО Катерина гр.РС-17-1.

 

 

 

 

Звання «СТУДЕНТ РОКУ – 2019» отримала студентка ІІІ курсу, гр.ПТБ-17-1, стипендіатка ім. Г.І. Гутовського, в.о. спікера студентського парламенту – КАБАНЕЦЬ Катерина.

 

 

Ми пишаємося вами і вашими здобутками, люба студентська родина КДКЕТ! Бажаємо вам ніколи не зупинятися, вірити в свої сили та бути рішучими у досягненні своїх цілей, а ми обов’язково допоможемо і підтримаємо вас у всіх ваших починаннях!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ