Події

 

«Турнір знавців інформатики»

 

15 листопада 2018 року на базі Індустріального коледжу ДВНЗ «КНУ» у рамках роботи регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ЗВО І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривого Рогу відбулася інтелектуальна гра «Турнір знавців інформатики», з метою підвищення інтересу та розширення світогляду студентів в галузі інформатики, розвиток асоціативного, образного мислення, уяви, зорової і логічної пам’яті, виховання бажання до самовдосконалення в галузі інформаційних технологій.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум в турнірі представили студенти другого курсу групи ХТ-17-2 Бабенко Інна та Пугач Юлія (викладач Бєла Л.П.).

 

 

Турнір складався з дев’яти конкурсів і після кожного з гри вибував один з учасників. В запеклій боротьбі наша команда дійшла до фіналу і Бабенко Інна виборола почесне ІІ місце, продемонструвавши високі теоретичні та практичні знання з інформатики та комп’ютерних технологій, а також вміння їх використовувати при виконанні логічних завдань.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ