Події

 

Міжнародний день відмови від куріння

 

15 листопада 2018 року Міжнародний день відмови від куріння, який відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

 

З цієї нагоди в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, в рамках роботи Наркопосту, члени студентського парламенту ініціювали проведення низки інформаційно-виховних заходів.

 

 

Небайдужа молодь КДКЕТ взяла участь в профілактичній акції та вбила символічні цвяхи в макет сигарети, проголошуючи заклик «Забий на сигарету! Дихай вільно!»

 

У фойє технікуму була оформлена інформаційна дошка, всі охочі могли ознайомитися з історією виникнення тютюнопаління, складом сигарети та наслідками куріння.

 

 

Було організовано конкурс буклетів «Палити не модно! Модно не палити!» та запропоновано пройти соціальне опитування. Молодь через слово, малюнок висловила власне ставлення до цієї проблеми.

 

Протягом дня студенти мали можливість переглянути рекламні анти тютюнові відеоролики та мультфільми.

 

 

Активні хлопці та дівчата взяли участь у грі-вікторині, призом за правильні, швидкі відповіді стали смачні та корисні яблука.

 

 

За допомогою простих приладів, студент ІІ курсу, Колісник Дмитро наочно показав, чому шкідливе куріння і пояснив, як тютюнопаління впливає на організм.

 

Всі студенти заявили, що вони мають чудове право — на яскраве життя і міцне здоров’я, тому обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

 

 

Дихайте вільно та будьте здорові!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ