Події

 

Літературний вечір «Голос вітру, думу тополину він дарує пісні, щоб жила»

 

15 листопада 2017 року у читальній залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму літературний вечір на тему «Голос вітру, думу тополину він дарує пісні, щоб жила» гостинно запросив всіх шанувальників краси до чарівного світу літератури. У такій емоційній формі відбулося відкрита кураторська година групи ГС-17-1 з нагоди 105-річниці з дня народження Андрія Самійловича Малишка.

 

 

Захід мав за мету нагадати про нетлінні людські цінності, збурити інтерес до поетичного слова митця, виховувати любов до художнього слова, формувати ідеали прекрасного, естетичні смаки і вподобання.

 

У ході зустрічі відвідувачі заходу слухали прекрасні зразки лірики, проникливий спів та записи теплих споминів сучасників цього талановитого пісняра.

 

 

Теми, які піднімали цього дня, є вічними, як саме життя: кохання, краса, любов до мови та батьківщини, дружба, людські чесноти і слабкості, протиріччя і філософські пошуки. З вуст юних декламаторів лунали найкращі зразки творів митця.

 

На захід були запрошені студенти груп Б-16-1, ГС-16-1, РС-16-1, ХТ-17-1 та РС-17-1, які активно брали участь у літературному вечорі – співали пісні, читали поезії, обговорювали завданнях, висловлювали своє захоплення від події.

 

Зустріч минула у піднесеній творчій атмосфері з нотками глибокого ліризму та замилування водночас. Всі присутні отримали максимум задоволення; вир бурхливих емоцій і приємних вражень не полишив жодного учасника з самого початку і до кінця заходу.

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ