Події

 

Обласне методичне об’єднання викладачів комерційних дисциплін

 

 

15 листопада 2017р. викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Константінова Н.В., Біла І.В., Галямар В.О., Захарченко Т.Й., Осадча І.А. взяли участь в роботі обласного методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін на базі Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля.

 

Традиційно, робота ОМО почалась з розгляду стратегічно важливих для освітян питань щодо новітніх підходів до формуванні змісту вищої освіти, підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність».

 

 

Глуха Г. Я., доктор економічних наук, проректор із забезпечення якості вищої освіти Університету ім. Альфреда Нобеля через доповідь «Про кадрові вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти» детально ознайомила аудиторію з оновленими Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності закладів освіти, жорсткими вимогами до науково-педагогічних працівників різних кваліфікаційних рівнів.

 

 

Департамент дидактики, кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності університету надали численній аудиторії викладачів профільних коледжів та технікумів унікальну можливість підвищити свою професійну майстерність в рамках методичного семінару-тренінгу «Використання ігрових технологій на практичних заняттях з комерційних дисциплін».

 

Головним тренером виступила завідувач кафедри, д.е.н., професор Павлова В.А., яка занурила слухачів в світ «едьютеймента», «геймифікації» та поділилася власним досвідом перетворення 30-годинного курсу навчальної дисципліни «Основи підприємницької діяльності» в безперервну ділову гру.

 

Викладачі, що не тільки прослухали інноваційну інформацію, а і виявили активність в роботі семінару-тренінгу, отримали фірмові «нобелівські» сертифікати.

 

 

Підводячи підсумки та аналізуючи ефективність роботи, голова ОМО Баюл Т.П. (Дніпровський обласний базовий транспортно-економічний коледж) озвучила загальну думку щодо високої результативності проведення подібних «інтегрованих» заходів, які поєднують у вирішенні загальних освітніх проблем представників навчальних закладів різних акредитаційних рівнів, дозволяють почути один одного та виробити ефективну програму розвитку та співпраці на ринку освітніх послуг.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ