Події

 

Консультативно-тренінговий клуб «Педагог»

 

15.11.2017 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікуму відбулося перше у поточному навчальному році засідання секції викладачів кваліфікаційних категорій «спеціаліст» і «спеціаліст другої категорії» Консультативно-тренінгового клубу «Педагог».

 

 

Керівник секції Озеряник Л.Г. запропонувала для розгляду тему «Застосування елементів технології розвитку критичного мислення в процесі вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу». Викладачі активно включилися в процес обговорення даного питання. Зокрема було зазначено, що технологія критичного мислення – це сучасна освітня технологія, котра включає в себе осмислений творчий процес пізнання світу, постановку проблеми та її розв’язання. Ця технологія вимагає застосування нових форм, методів і засобів навчання в процесі вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу.

 

 

Викладачі Авер’янова Н.М., Бєла Л.П., Язєва Х.В., Бойченко А.В., Йорж Ю.В. відмітили, що в умовах реформування освіти одним із завдань освітянської галузі є орієнтація на особистість студента. Адже сьогоднішні першокурсники ще вчора були учнями. Тому при викладанні дисциплін загальноосвітнього циклу необхідно упроваджувати сучасні інтерактивні методи навчання, зокрема формувати та розвивати критичне мислення, яке дає змогу студентам використовувати набуті знання в своїй майбутній професійній діяльності.

 

 

 

«Навчання без міркування – марна праця». Цей вислів Конфуція об’єднав викладачів секції.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ