Події

 

Заняття – екскурсія «Торгово - технологічний процес магазину»

 

У сучасних умовах господарювання все більшого значення набуває розвиток роздрібної торговельної мережі, в основі якої лежить торговельне підприємство. Для підготовки висококваліфікованих спеціалістів сфери торгівлі напрямку «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» орієнтація на сучасне, високоефективне та прибуткове підприємство торгівлі є пріоритетним.

 

15 жовтня 2020 р для студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму групи ПТБ 20-3 викладачем Захарченко Т.Й. проведене навчальне заняття «Торгово - технологічний процес магазину» з дисципліни «Організація і технологія торговельних процесів» на базі магазину міста мережі супермаркетів VARUS, який на ринку продуктового роздробу України розвиває ТОВ «Омега».

 

 

 

 

Під час екскурсії студенти ознайомились з компанією (прес-кіт), асортиментними новинками продуктової і непродуктової групи під власними торговими марками (Вигода, VARTO і Чисто ВигоДА), з логотипом компанії та іншими складовими фірмового стилю.

 

 

 

 

 

Підприємці-початківці самостійно визначили форму та методи продажу товарів, особливості розміщення та викладки товарів в торговому залі, принципи розміщення і види торговельного устаткування, меблів та інше.

 

 

Вивчили правила при маркуванні товарів, умови зберігання, цінову політикою супермаркету.

 

 

Розглянуті виробничі ситуації підтверджують необхідність і важливість знань Правил продажу продовольчих та непродовольчих товарів та інших нормативних документів.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ