Події

 

Спортивно-розважальне свято «Sportkvest – 2021!»

 

15 вересня 2021 року на подвір’ї Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно - ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося спортивно-розважальне свято «Sportkvest – 2021» під гаслом «Незалежні! Креативні! І здорові і спортивні!» з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні та 30-річчя Дня Незалежності України. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та дотримуючись усіх санітарних вимог, у заході взяли участь студенти нового набору – непосидючі першокурсники.

 

 

Усім відомо, що найціннішім скарбом для людини є здоров'я, а найкращим другом здоров'я був і залишається спорт, тож програма свята складалася з двох частин – урочистої і власне спортивно-ігрової. У першій частині самі античні боги - Афіна та Зевс - поважно вітали студентів зі святом. Вони розкрили символічне значення олімпійських кілець, піднесли спортивний дух учасників, закликавши всіх бути впевненими і сильними. Найкращі спортсмени коледжу дали урочисту клятву здобувати першість тільки за принципами чесності і справедливості, задля процвітання і розвитку незалежної України.

 

 

 

 

 

 

 

Спортивна частина свята містила цікаві квест-станції, незмінний конкурс з перетягування канату, конкурс яскравих стіннівок та вражаючий запальний флешмоб «Танцююча молодь!».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційно, навчальні групи, старанно готуючись до спортивного дійства, презентували оригінальні назви та девізи команд та разом виконали ранкову гімнастику.

 

 

 

 

 

По завершенню заходу під запальні вигуки вболівальників відбулося врочисте нагородження переможців.

 

 

 

 

 

Цьогоріч атмосфера свята була пройнята патріотичними почуттями, спортивним азартом, вірою з щасливе майбутнє незалежної України та енергійної, талановитої молоді. Жага до перемог, хвиля позитиву, завзяття і командна підтримка зарядили всіх присутніх на впевненість, успіх і відмінні результати.

 

 

Керівник ФВ І.С. Яковенко

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ