Події

 

Тематичний вечір «Найдорожче в світі слово…»

 

15 травня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі студентами гр. ПТБ-17-1 (куратор Красилич А.А.) був проведений тематичний вечір «Найдорожче в світі слово…» до Дня матері та до Дня сім’ї.

 

Кожна людина, кожен народ має свої святині. До таких великих святощів належить звичайно любов до матері, до тієї жінки, яка дала нам життя, виплекала, виростила і виховала нас.

 

 

Тож затишно прикрашена зала технікуму зібрала невеличку родину студентів та їх гостей – мам, бабусь, сестер, щоб вшанувати, перш за все, жінку-матір.

 

Свято у родинному колі для мам з найніжнішими словами вдячності та любові, найщирішими піснями, відеороліками сімейних фотоальбомів стало особливою сторінкою життя групи і кожного студента. Жінки-гості відчули себе справді найдорожчими, коханими, безцінними хранительками домашнього вогнища, прекрасними квітками на мапі світу.

 

 

Цього дня студенти вкотре усвідомили красу сімейних цінностей, подарували рідним душевне свято, гарний настрій, приємні враження та теплі спогади.

 

Любі наші мами!

Хай щастя вікує у вашому домі,

І радість хай буде завжди,

Здоров'я міцного і щирої долі

Ми вам посилаєм на довгі роки!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ