Події

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

ТИЖНЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ТОРГІВЛІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

(11-15 березня 2019 р.)

 

 

Кожна циклова комісія КДКЕТ проводить тиждень педагогічної майстерності викладачів задля підведення підсумків щорічної роботи, демонстрації цікавого педагогічного досвіду, інновацій, творчості, вміння ефективно співпрацювати з колегами та студентами.

 

Циклова комісія торгівлі та підприємництва і цього навчального року запропонувала до уваги адміністрації, колег-викладачів, студентів технікуму низку нестандартних за формою та цікавих за змістом освітніх заходів у контексті головної методичної проблеми – «Формування загальної та фахової компетентності студентів через новаторську компоненту освітньої діяльності викладачів циклової комісії».

 

Викладачі спецдисциплін разом із студентами на тиждень занурились у яскравий калейдоскоп комунікацій, педагогічних знахідок, успішного співробітництва. Було нелегко, але цікаво!

 

ОТЖЕ, МИ ЗВІТУЄМО:

 

*************************************************

 

11 березня викладацька команда запропонувала студентам І-ІІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ДЕНЬ ІНТЕРАКТИВНИХ ІГОР З ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ ДИСЦИПЛІН.

 

Викладач Біла І.В. активізувала групу ПТБ-17-1 діловою грою «Логістика, ринок, реклама».

 

Галямар В.О. винайшла нову цікаву форму проведення навчального заняття - Бізнес-гейм з комерційних дисциплін «Відкриваємо власну справу».

 

 

Викладачі товарознавчих дисциплін Константінова Н.В. та Осадча І.А. підготували для своїх учнів насичені різноманітними завданнями інтерактивні вікторини «На хвилях товарних морів» та «Новини з вітрини».

 

 

Гра-аукціон «Я - сейлз-менеджер» - новинка в педагогічному арсеналі викладача комерційних дисциплін Захарченко Т.Й. Студенти приміряли на себе роль продавця, покупця та експерта, навчились долати підводні течії продажів на товарному ринку, ефективно використовувати прийоми реклами, вистоювати в конкурентній боротьбі.

 

 

В підсумку - маємо суперактивний навчальний день, насичений креативними знахідками та позитивними емоціями викладацько-студентської команди.

 

**********************************

 

12 березня викладачі комерційних дисциплін Галямар В.О. та Біла І.В. організували для студентів перших курсів, потенційних волонтерів інформаційно-просвітницького проекту «Покоління небайдужих», заняття Майстерні громадянської активності - ВОРКШОП «АБЕТКА СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ: ВІД А ДО Я».

 

В рамках Майстерні студенти груп ПТБ-18-1, РС-16-1, РС-17-1 дізналися про сутність, специфіку та можливості соціальної реклами, ознайомилися з її основними видами та функціями, а завдяки міні-тренінгу опанували методи створення соціального плакату, реклами у вигляді презентацій та відеороликів.

 

 

**********************************************

 

Того ж дня, 12 березня викладачі комерційних дисциплін Галямар В.О., Біла І.В. та студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучилися до панельної дискусії «МАРКЕТИНГ ТЕРИТОРІЙ - ДОСВІД УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ БРЕНДУ МІСТА», що проходила у ПК «Центральний» за ініціативи КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

 

Разом із студентами інших ЗВО, науковцями, громадськістю міста, представниками депутатського корпусу, керівниками підприємств та організацій міста, спеціалістами виконавчих комітетів міської та районних у місті рад КДКЕТівці із захопленням долучилися до обговорення європейських практик брендінгу територій, стратегій підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості міського простору. З нетерпінням чекають на подальшу роботу у фокус-групах по розробці молодіжних ідей для нашого міста в рамках застосування технології брендингу.

 

 

**********************************************

 

13 березня 2019р. викладачем Захарченко Т.Й. проведено відкрите інтерактивне заняття з навчальної дисципліни «Комерційна діяльність» - СЕМІНАР-КОНФЕРЕНЦІЯ «КОМЕРЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ЇЇ ЗАХИСТ».

 

Завдяки педагогічній майстерності викладача, активності студентів та злагодженій командній роботі мету заняття (сприяння поглибленому засвоєнню студентами найбільш складних питань навчального розділу, спонукання студентів до колективного творчого обговорення, оволодіння науковими методами аналізу, активізація до самостійного вивчення навчально-методичної літератури, формування навичок самоосвіти) було успішно досягнуто.

 

 

********************************************

 

13 березня тренером проекту «Я-лідер», викладачем комерційних дисциплін Галямар В.О. для активістів студентського самоврядування була організована яскрава зустріч із співзасновником та програмним директором культурно-громадського центру «ШELTER+» Романом Морозовим.
Тема зустрічі – «10 СЛІВ ПРО ЛІДЕРСТВО, ЯК ОСНОВУ ПОБУДОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА». Разом говорили про лідерство, командну роботу, особистісний розвиток та стратегії побудови громадянського суспільства. Міркували як бути щасливими, продуктивно мріяти. Домовилися про подальшу співпрацю, дуже захотілося спільно реалізувати суспільно-корисні проекти, навчитися новому, змінити світ на краще!

 

 

*******************************************

 

14 березня в рамках співпраці із ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» на базі підприємства було проведено комплексний НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ - ТОРГОВО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС - ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ІННОВАЦІЇ АШАНУ».

 

Команда КДКЕТівців (студенти груп ПТБ-17-1, РС-17-1 та викладачі спецдисциплін Константінова Н.В., Біла І.В.) мали нагоду переглянути фірмовий відеофільм «Компанія АШАН в світі та Україні», а через навчально-оглядову екскурсію ознайомилися із специфікою торговельно-технеологічного процесу, функціями виробничих цехів та спецприміщень гіпермаркету, продукцією власного виробництва, побачили застосування прийомів маркетингу та мерчандайзингу. Особливо корисною була інформація щодо впровадження принципів НАССР в систему менеджменту безпеки та якості харчових продуктів.

 

 

 

************************************************

 

15 березня традиційно з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів проведено відкрите розширене засідання професійного клубу «Споживач та ринок» - Круглий стіл на тему: «УКРАЇНСЬКИЙ СПОЖИВАЧ У ЗАКОНОДАВЧОМУ ПОЛІ: СИСТЕМА ЗАХИСТУ, РИЗИКИ ТА ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ» (організатор – Константінова Н.В.).

 

Головна мета заходу – популяризація споживчої освіти серед учнівської, студентської молоді та широкого загалу через консультативну та інформаційно-просвітницьку діяльність, впровадження інноваційних форм вдосконалення фахових компетентностей студентів технікуму.

 

Учасниками Круглого столу стали студенти, викладачі та співробітники КДКЕТ, фахівці структур, що безпосередньо займаються реалізацією системи захисту прав споживачів в Кривому Розі.

 

Історія споживацького руху. Законодавча база та система захисту прав споживачів в Україні та Кривому Розі. Загальнонаціональний правопросвітницький проект Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО!». Контроль якості харчової продукції - підстави, особливості, наслідки. Ці тематичні рубрики, були інформаційно насиченими, пізнавальними та практично корисними.

 

 

 

********************************************

 

Того ж 15 березня на підведення підсумків тижня циклової комісії було проведено КРУГЛИЙ СТІЛ «ТВОРЧІСТЬ, НОВАЦІЇ, ОСВІТНІ ПЕРСПЕКТИВИ».

 

Аналіз рівня та ефективності проведених заходів, особистого внеску викладачів, роботи студентів, а також схвальні відгуки учасників та гостей щодо креативності, творчого підходу, професіоналізму команди циклової комісії свідчать - ми рухаємося у правильному напрямку, розвиваємося та розуміємо особисту відповідальність за імідж навчального закладу в освітянській сфері.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ