Події

 

Регіональна олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства»

 

15.03.2018 року, вже четвертий рік поспіль, на базі КДКЕТ була проведена регіональна олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства», участь в якій брали студенти всіх ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривого Рогу.

 

 

Основна мета проведення олімпіади - формування особистості кваліфікованого фахівця конкурентоспроможного на ринку праці.

 

 

Модератором даного заходу стала Лушнікова Ольга Юріївна, керівник РМО викладачів економічних дисциплін, котра ще кілька років тому започаткувала проведення олімпіади шляхом широкого використання комп’ютерної техніки. Вирішення теоретичних та практичних завдань здійснюється із застосуванням навичок використання сучасних комп’ютерних технологій обробки економічної інформації. Результати роботи студентів визначалися комп’ютерною програмою та автоматично роздруковувалися на мережевому принтері, що обумовило прозору та чітку систему оцінювання.

 

 

 

За умовами Положення про олімпіаду студенти КДКЕТ не брали участь у олімпіаді, але ми щиро радіємо за переможців і вітаємо:

 

• Висоцьку Ангеліну, студентку Криворізького коледжу економіки та управління ім. В. Гетьмана за зайняте І місце;

• Жукову Юлію, студентку Гірничого коледжу за зайняте ІІ місце;

• Сапожникову Маргариту, студентку Гірничого коледжу та Таратуту Романа, студента Автотранспортного коледжу, які поділили ІІІ місце.

 

 

 

Бажаємо всім учасникам подальших перемог у здобутті економічних знань.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ