Події

 

Зустріч студентів КДКЕТ з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки

 

15.02.2019 р. в рамках роботи Школи мовленнєвої грамотності відбулася зустріч студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки. Ця зустріч є продовженням нашої традиційної щорічної співпраці з іноземними гостями, з метою вдосконалення навичок спілкування, формування в студентів комунікативної компетенції, стимулювання та підвищення їх пізнавального інтересу до вивчення англійської мови.

 

 

 

Студенти мали змогу познайомитися зі святами, звичаями та традиціями Америки, запитати гостей про особливості американської кухні, життя молоді, жваво порівнювали культуру українців та іноземців. Змістовна яскрава мультимедійна презентація викликала щирий інтерес у всіх відвідувачів. Молоді особливо імпонувала легка, невимушена манера спілкування закордонних гостей. Студенти жваво відгукувалися на розповіді волонтерів, намагалися вести дружній діалог.

 

 

 

Всі учасники виявили щире бажання вдосконалюватися у вивченні іноземної мови, поглиблювати свої знання і навички. Сподіваємося, що такі зустрічі відбудуться і надалі, адже прекрасна, щира атмосфера, позитивні емоції, вир гумору та приємних вражень охопив кожного і не полишав до кінця заходу.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ