Події

 

Творча майстерня міні-проекту

«Проблеми соціуму» ласкаво запросила до співпраці юних волонтерів КДКЕТ

 

Щорічні традиційні навчання волонтерів проходять під гаслом «Корисно. Креативно. Активно». Продовжуючи роботу у цьому напрямку, волонтери під керівництвом координаторів проекту Галямар В.О. та Білої І.В., в рамках творчої майстерні розпочали свою роботу над написання есе та створенням соціальних плакатів.

 

У сучасному житті плакат відіграє важливу роль при формуванні свідомості кожної окремо взятої особистості та соціуму загалом. Він є дуже розповсюдженим та необхідним соціокультурним явищем, який напрочуд легко сприймається та запам’ятовується, і тому чітко виконує поставлені функції. З цієї причини соціальний плакат став одним із найважливіших інструментів роботи з юними волонтерами. Власноруч створюючи плакати, активісти вчаться висловлювати свої думки, відстоювати свої права, привертати увагу соціуму до нагальних проблем. Поєднуючи зображення і напис, волонтери створюють образ, думку, ставлення. Їх плакати демонструють власні цінності, стають «ліками» від глобальних людських захворювань, дають можливість самореалізуватися.

 

Найкращі студентські плакати традиційно візьмуть участь у конкурсах різних рівнів - від регіональних до міжнародних, будуть включені у волонтерську інформаційно-просвітницьку програму міні-проекту «Проблеми соціуму».

 

 

Час потребує виховання активної особистості, яка вміє не тільки знайти інформацію, а й грамотно, зв’язано, логічно, зрозуміло й чітко сформулювати свою думку щодо будь-якого питання. Тому ще одним корисним напрямком у повсякденному волонтерському житті виступає написання есе. Такий вид роботи, в першу чергу, спрямований на активізацію навчально-пізнавальної діяльності, розвитку творчого потенціалу особистості та її продуктивного, критичного мислення.

 

По результатам роботи, есе волонтерів направляються для участі у різноманітних конкурсах. Так, Ликова Ольга, студентка гр.ПТБ-18-2, волонтер-новачок, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Права людини крізь призму століть». Ольга відстоювала права ЛГБТ-спільнот, за що отримала подяку від організаторів конкурсу.

 

Наступним етапом роботи творчої майстерні стане створення соціальних роликів та соціальної відеореклами. Волонтери вивчать ази операторської, режисерської роботи, акторської майстерності, ознайомляться з азами монтажу. З нетерпінням чекаємо на нові волонтерські роботи та бажаємо перемог нашим зірочкам!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ