Події

 

Урок пам’яті «Воїнів-інтернаціоналістів пам’ятаємо!»

 

15 лютого 2019 року в стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму студентами групи РС-17-1 (куратор Моцієнко Л.М.) був проведений урок пам’яті «Ціна чужої війни» присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

 

 

Тридцять років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

На заході були присутні гості, учасники афганський подій: полковник внутрішньої служби, заступник Голови комісії по роботі з молоддю Криворізької міської "Організації ветеранів України", керівник центра воєнно-патріотичного виховання молоді «Вітязь» Кучеренко О.І. та Попов О.О. член «Партії ветеранів Афганістану», тренер гуртка «Сокіл-Джура».

 

 

Олександр Іванович Кучеренко розповів про надзвичайно жорсткі та виснажливі умови підготовки, перемінливий клімат, про обов’язок кожного чоловіка захищати свій дім, родину та свою країну.

 

Афганська війна тривала з 25 грудня 1978-го до 15 лютого 1989 року. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – наш співвітчизник, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, – також наш співвітчизник.

 

 

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з тієї війни.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ