E-mail: kdketnet@gmail.com

 

МАЙСТЕР-КЛАС

«СПОСОБИ ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКОВИХ НАБОРІВ

ТЕХНІКОЮ ФУРОШИКИ»

(гурток «МАЙСТРИНЯ»)

 

Працівники структурного підрозділу практичної підготовки КРИВОРІЗЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ продовжують наполегливо формувати спеціальні компетентності здобувачів освіти закладу. Так, 14 грудня 2023 року, у рамках засідання гуртка «МАЙСТРИНЯ»(керівник Катерина МИРОНЕНКО), відбувся майстер-клас для студентів групи ПТБ-21-1 на тему «ТЕХНІКА ФУРОШИКИ».

У ході заходу студенти дізналися, що дослівно з японської «ФУРОШИКИ» можна перекласти, як «килимок для лазні». Справа в тому, що в японських лазнях (фуро) люди ходили в легких кімоно з бавовни. Переодягаючись з вуличного одягу в кімоно для лазні, вони стояли на спеціальних килимках – шики. Після переодягання в цей килимок загортали вуличний одяг, а після лазні – мокре кімоно, щоб зручніше було нести його додому. Так фурошики стали використовувати для перенесення предметів, згортаючи його вузликом. Зараз фурошики використовують для пакування подарунків.

 

 

Дану техніку для здобувачів освіти продемонструвала завідувач навчально-виробничої майстерні «БОГЕМА», керівник гуртка «Майстриня» Катерина МИРОНЕНКО.

 

 

Після цього студенти спробували самостійно опанувати ази даної техніки. Тканина дозволяє упакувати подарунок будь-якої форми та розміру, набуваючи контури того предмета, який ви запаковуєте. А велика кількість шарів, різні варіанти вузлів, м’якість тканини, різноманіття фактур, візерунків і кольорів дозволяють упаковувати подарунок оригінально і неповторно.

 

 

Завдяки техніці фурошики можна упакувати подарунок будь-якого характеру – від солодощів до ноутбуків. З фурошики виходять навіть оригінальні матерчаті сумки.

 

 

Набуті навички будуть не зайвими для майбутніх фахових молодших бакалаврів з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, адже уміння презентувати товар є однією зі складових практичної підготовки.

Тож знайте: якщо ви не придумаєте, як упакувати річ – спробуйте техніку фурошики. Такий подарунок вийде незабутнім!