Події

 

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

До цієї дати в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було проведено цикл заходів.

 

Працівники бібліотеки створили та розмістили на сайті технікуму віртуальну книжкову виставку «Земний уклін бійцям Чорнобильського лиха».

 

Саме в цей день, який є закінченням будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, активісти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, на чолі з керівником клубу «Екос» Зубченко Н.О., організували Вахту пам’яті «Вони захистили собою життя». Студенти згадали тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

 

 

16 грудня 2020р. відбулася єдина інформаційна година-спомин «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс».

 

Молодь переглянула моторошні кадри катастрофи, масштаби лиха та важкість наслідків якої стали найтяжчими в історії нашої планети. Студенти висловили велику пошану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, вклонилися перед мужністю, самовідданістю, високим професіоналізмом ліквідаторівта вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

 

 

Подвиг солдатів атомного фронту є яскравим свідченням того, що лише ми самі, спроможні відвести біду від нашого дому, від кожного мешканця нашої землі та наших нащадків.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ