Події

 

«Економічне попурі»

 

14.12.2017р. на базі Гірничого коледжу ДВНЗ КНУ, в рамках роботи регіональних методичних об’єднань викладачів комерційних та економічних дисциплін, відбувся тематичний захід «Економічне попурі» (квест-гра з комерційних дисциплін).

 

Вперше, за роки роботи регіональних об’єднань, викладачі комерційних та економічних дисциплін консолідували свої зусилля та провели спільний захід, в рамках якого поєднали економічний брейн-ринг та квест з комерційних дисциплін, побудований за сюжетом казки «Аліса в країні див» Льюїса Керрола.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представляла команда студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» під назвою «Комерсанти КДКЕТ», яких підготували викладачі Галямар В.О., Біла І.В.

 

В першому турі квесту команда КДКЕТ у складі Мошкало Тетяни, Чернецової Христини, Овліякулієвої Аліни, Нелупенко Вікторії, Лашкул Марини блискавично презентували навчальний заклад та свою команду, підкріпивши свій виступ лозунгом, у вигляді пісні та гідно протистояли команді Гірничого коледжу ДВНЗ КНУ під назвою «Економісти».

 

 

Другий тур розпочався поясненнями правил квесту персонажами казки Льюїса Керрола. Аліса, Білий кролик, Чеширський Кіт, Герцогиня, Королева, Капелюшник, зустрічалися на шляху гравців команди протягом всієї гри та говорили маркетинговими, менеджментовими загадками, які з успіхом розгадували наші студенти.

 

 

Казковими лабіринтами, від кімнати до кімнати, розв’язуючи комерційні головоломки та вирішуючи логічні задачки, команда КДКЕТ першою виконала маршрут квесту та прибула на фініш.

 

Закінчилася гра рекламним конкурсом, в рамках якого наші студенти змогли яскраво, креативно, у віршованій формі презентувати товар – підручник з економічної теорії.

 

 

Кожен гравець нашої команди отримав звання у відповідній номінації. Так, серед студентів КДКЕТ були визначені: «Наймудріший», «Найкреативніший», «Найкмітливіший», «Найартистичніший», «Найсміливіший».

 

 

Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо успіхів в майбутньому!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ