Події

 

зустріч з представниками Саксаганського РВК

 

14 листопада 2019 року з метою виховання патріотизму та любові до Батьківщини і підвищення інтересу студентів до служби в армії в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі під керівництвом викладачів загально-технічних дисциплін Заворотньої А.В. та Зубченко Н. О. відбулась зустріч з представниками Саксаганського РВК (капітаном Косіненко О.В.).

 

 

Запрошені студенти груп ХТ-18-1, ХТ-18-2 та ХТ-17-1 із зацікавленістю ознайомилися з інформацією про склад української армії та заклади освіти, в яких можна пройти військову підготовку. Також пройшли інструктаж з правил одягання бронежилету, каски та швидкий курс з вогневої підготовки, а саме розбирання, складання автомату Калашникова, спорядження магазина патронами, під час якого студенти отримали важливий досвід та виявились дуже здібними, а особливо дівчата.

 

Всі учасники заходу твердо переконались, що Українські збройні сили покликані охороняти незалежність рідної держави. І студенти нашого закладу освіти з упевненістю можуть сказати, що служити в армії - справа честі та обов’язку кожного громадянина!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ