Події

 

Всесвітній День якості

 

 

14 листопада 2019р. в Україні відзначається Всесвітній день якості. Долучились до цієї світової ініціативи і викладачі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Захарченко Т.Й. та Осадча І.А. зі студентами груп ПТБ-18-1 та ПТБ-19-1С шляхом проведення навчального заняття на виробництві з дисциплін «Організація та технологія торговельних процесів» та «Товарознавство продовольчих товарів» на тему «Правові та організаційні засади захисту прав споживачів. Перевірка якості товарів в торгівлі» на базі Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати.

 

 

На початку заняття директор Криворізького представництва Дніпропетровської торговельно-промислової палати Баранова Тетяна Василівна розповіла студентам про функції та завдання даної організації, що створена і діє відповідно до законодавства України.

 

Викладач Захарченко Т.Й. звернула увагу на те, що проблема якості – одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу; ознайомила студентів з відповідальністю за реалізацію недоброякісних товарів, а викладач Осадча І.А. – з методами визначення якості продовольчих товарів.

 

 

В другій частині заняття провідні експерти палати провели практикум - тренінг на тему «Інструменти якості – трансформація в новітні реалії».

 

Експерти відділу сертифікації та методисти торгово-промислової палати розповіли та на конкретних прикладах з практики показали особливості штрихового кодування товарів та оформлення сертифікатів походження товарів, ознайомили студентів з методикою відбору зразків (проб), з особливостями перевірки технічного стану обладнання.

 

Судовий експерт Лабунська О.В. провела майстер - хабз експертизи товарів, ознайомила студентів з власною судовою практикою.

 

 

За часом проведення та за своєю насиченістю захід вийшов далеко за рамки навчального заняття і перетворився в засідання професійного клубу «Споживач та ринок». Питання та відповіді, відстоювання власних точок зору, нові знання та навички - ось результат цього цікавого та насиченого навчального дня.

 

Подібні заходи підвищують загальну та фахову інформованість студентів, споживацьку грамотність та культуру, сприяють поглибленню та закріпленню у студентів знань з професійно орієнтованих навчальних дисциплін.

 

Студенти КДКЕТ мали змогу ще раз переконались, що від якості товарів залежить якість нашого життя!

 

ФОТО

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ