Події

 

Стежками рідного краю

 

Ніби зовсім недавно на карті міста з’явився та голосно заявив про себе Саксаганський район і ось уже сорок третя осінь спалахнула багряно-золотавими переливами між висотними будівлями, величавими куполами храмів, майданами та площами серця Кривого Рогу.

 

З нагоди святкування 43 річниці утворення Саксаганського району 14 листопада 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася квест-екскурсія «Стежками рідного краю», організована студентами груп ХТ-16-3, ХТ-18-1с (куратор Зубченко Н.О.), ВХП-15-2 (куратор Шкурко В.В.).

 

Захід мав на меті познайомити студентство із славетною історією розвитку величного гірничорудного краю та долучитися до його святкування.

 

Розпочалася зустріч із презентації про походження та історію визначних місць району: вразила і легенда про назву річки Саксагань, і розповідь про будівництво швидкісного трамваю, виходи амфіболітів, про довгоочікуваний духовний храм – Спасо-Преображенський собор, який вже став візитівкою нашого міста.

 

 

Надалі на учасників заходу чекав приємний сюрприз – квест, організований для студентів гр. РС-18-2, ХТ-18-2. Під час змагань на команди чекали захоплюючі завдання: різноманітні ребуси, пазли, загадки, спортивні естафети, конкурси із заплющеними очима. Гравці виявили неабияку винахідливість, кмітливість, ерудованість та спритність. У підсумку місця розподілились таким чином:

 

І місце-група ХТ-18-1с (куратор Зубченко Н.О.)

ІІ місце- група РО-18-2 (куратор Лушнікова О.Ю.)

ІІІ місце- група ХТ-16-3 (куратор Зубченко Н.О.)

ІV місце- група ХТ-18-2 (куратор Шишкіна Л.О.)

 

Команди були нагороджені солодкими призами та грамотами. Учасники отримали заряд бадьорості, оптимізму, віри у багатообіцяюче майбутнє славетного Саксаганського району та його мешканців.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ