Події

 

Міжнародний молодіжний конкурс

бізнес ідей та проектів «StartUp-проект»

 

12-14 листопада 2018 року в рамках реалізації проекту «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» за програмою Еразмус +, Вірменський державний економічний університет провів Міжнародний молодіжний конкурс бізнес-ідей і проектів «StartUp-проект» (м. Єреван, Вірменія), з метою розвитку підприємницької ініціативи та креативного мислення, навичок бізнес-моделювання та бізнес-планування, перевірки бізнес-ідей на реалістичність.

 

 

Учасниками такого масштабного заходу стали студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму гр. ХТ-16-2 Янко К., Кітугін О., Семенко Л., Лінова О. під керівництвом викладачів Єгорової О.М. та Слюсаревої О.В., які запропонували власний бізнес-проект «5 Д Солодощі».

 

 

Бізнес-ідея передбачає виробництво та реалізацію кондитерських виробів досить широкого інноваційного асортименту: торти й желе 5D.

 

 

На Міжнародному молодіжному конкурсі було представлено всього 87 робіт від представників Вірменії, України, Латвії, Казахстану, Молдови, Росії, Грузії та Білорусії. По результатам рейтингового оцінювання проектів міжнародного журі, в складі якого особи ділових кіл та бізнес освіти з країн Східного партнерства й Європейського союзу, до ІІ туру увійшли 16 найкращих команд, серед них і наші технологи-інноватори, які відзначені сертифікатами.

 

За підсумками конкурсу переможцем стала команда КДКЕТ, яка зайняла ІІІ місце.

 

 

 

 

Бажаємо нашим студентам знайти реальних інвесторів для втілення своїх проектів, а також надалі продовжувати реалізовувати свої інноваційні проекти, розвивати кулінарні навички, та професійні здібності, які знають тепер у всьому світі!

 

Результати конкурсу на сайті: http://heifye.hduht.edu.ua

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ