Події

 

Святково-театралізована програма

«Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!»

 

14 жовтня 2017 року, у гіпермаркеті «Ашан», Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом, в рамках співробітництва з ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» та в рамках молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив», було проведено святково-театралізовану програму з нагоди свята Покрови, Дня захисника України та українського козацтва і до дня народження «Ашан».

 

 

КДКЕТ ініціював проведення свята на базі гіпермаркету з метою, навіть у нелегкий для країни час, згадати національні витоки, подарувати людям радість зустрічі Покрови, привітати улюблений народний магазин та створити піднесений настрій.

 

 

 

Задля всіх відвідувачів учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» створили колоритні образи Пресвятої Покрови, бравого Отамана з побратимами козаками, Осені, Вересневої Красуні, Жовтневої Чарівниці та Листопадоньки. Цікаві оповідки про Покрову від ведучих, примовляння незаміжніх дівчат, заповіт мужніх козаків нікого не лишили осторонь свята. Патріотичний блок урочистої програми вразив проникливою хореографією та чуттєвим співом.

 

 

 

 

Виконавці вокальної студії «Амплуа» комерційно-економічного технікуму, переможці багатьох творчих конкурсів, порадували всіх чудовими піснями та подарували незабутні емоції. Фірмовий подарунок до дня народження «Ашан» від побратимів-козаків – завзятий козацький реп став яскравою родзинкою свята. Всі охочі долучалися до запального танцювального флешмобу.

 

 

 

Цікаві майстер-класи від молодих фахівців КДКЕТ, веселий конкурс на швидке поїдання вареників від співробітників гіпермаркету довершили піднесену атмосферу свята.

 

 

Цього дня патріотичні почуття та прекрасний святковий настрій охопили кожного, всі присутні отримали заряд позитивних емоцій та щире задоволення від події.

 

 

(відеозвіт)

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ