Події

 

Участь КДКЕТ у фестивалі «Industrial Fest-2019»

 

14 вересня 2019 року у Кривому Розі вже втретє відбулася унікальна для міста подія - фестиваль «IndustrialFest-2019», що не має аналогів в Україні. Industrial Fest ламає стереотипи буденності індустріальних міст і перетворює промисловість нашого міста на яскраве видовище.

 

Традиційно цей захід відвідали і волонтери та координатори міні-проекту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

Наставники проекту Біла І.В., Галямар В.О., Осадча І.А. – викладачі комерційних дисциплін, разом зі студентами-волонтерами груп ПТБ-18-1 та ПТБ-18-2 побували на різних локаціях-кварталах, які розмістилися в парку «Шахтарський».

 

 

Квартали Індустріальний, Науковий, Арт, Дитячий, Туристичний та Квартал майстрів дивували відвідувачів виставкою гірничо-видобувної техніки, майстер-класом з креативної хімії та зварювання металу, міні-бодіартом, віртуальними екскурсіями промисловими підприємствами в окулярах.

 

Поєднуючи приємне з корисним, волонтери запрошували молодь на навчання в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі.

 

 

Світ не стоїть на місці, а разом з ним крокує міні-проект «Проблеми соціуму» зі своїми студентами-волонтерами. Приєднуйтесь до нас!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ