Події

 

Спортивно-розважальне свято з нагоди Дня здоров’я

(відео)

 

14 вересня 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося спортивно-розважальне свято «Олімп! Арена спорту та краси!» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

 

 

Традиційно, щороку свято спорту, здоров’я та краси, що проводить студентсько-педагогічний колектив технікуму, привертає широку увагу громадськості. Цієї події з нетерпінням очікували не лише студенти та викладачі, а й учні місцевих шкіл.

 

 

 

На захід завітали почесні гості: виконуючий обов’язки начальника Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою – Юрченко В. В.; у минулому викладач технікуму, ветеран праці, тренер дитячої спортивної школи з баскетболу – Корженевський В. І.; зіркова випускниця КДКЕТ, майстер спорту зі спортивної акробатики, чемпіонка Європи 2010 року, фіналістка чемпіонату світу 2012 року – Бондаренко А. Також до свята радо долучилися молодші друзі КДКЕТівців – учні КЗШ №113.

 

 

 

Щороку навчальний заклад привертає увагу своїх студентів до пропаганди здорового способу життя, турботи про збереження і зміцнення здоров’я, визнання фізкультури і спорту невід’ємними цінностями життя сучасної людини. Тож у цей ювілейний рік на свято «завітали» символи сили та античної грації – Зевс і прекрасна Афіна, у виконанні учасників МСТ «Меркурій». Боги повідали присутнім про історію Олімпійських ігор, у віршованій формі розкрили символіку олімпійських кілець та значення олімпійського вогню. Гордо й піднесено пролунала спортивна клятва з вуст найкращих спортсменів КДКЕТ, які пообіцяли служити спорту та прославляти рідний технікум, наснажуючи всіх на звершення й перемоги.

 

 

 

На святі спортивні «зірочки» технікуму представляли різноманітні види спорту: баскетбол, волейбол, легку атлетику, плавання тощо. Всі команди груп разом зі своїми кураторами ретельно готувались до спортивної події, добираючи яскраву форму, цікаву символіку, оригінальні назви та девізи.

 

 

Студенти з великим ентузіазмом брали участь у різноманітних цікавих ігрових естафетах, а активні вболівальники постійно підтримували свої команди гучними підбадьорюючими оплесками. Школярі завзято брали участь у запальних змаганнях, поєднавшись зі старшими товаришами командним духом і волею до першості. Жага до перемоги надихала всіх учасників свята, а їх хвиля позитиву, потужна енергетика і спортивний азарт давали успішні досягнення і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера подарувала усмішку на обличчя кожного.

 

 

Конкурс яскравих стіннівок, на яких кожна група за допомогою мистецтва закликала до здорового способу життя, порадував небуденним поглядом та цікавими ідеями.

 

 

Цього дня не було переможців і переможених, адже першість здобули здоров’я, краса, непохитна воля і, звичайно, спорт! Всі команди беплими ули відзначені твітаннями і солодкими призами, що додало наснаги для нових звершень та підкорення нових вершин великій сім’ї КДКЕТ.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ