Події

 

День вшанування учасників АТО

 

14 червня 2020 року на подвір’ї Криворізького державного комерційно-економічного технікуму студенти вшанували пам'ять про випускника закладу, військовослужбовця Гайдука Іллю Віталійовича, який загинув під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України, покладанням квітів до його меморіальної дошки (урочисте відкриття якої відбулося 05 листопада 2014р.). Цьогоріч День вшанування учасників АТО проходив за особливих умов, адже через карантин масові заходи були скасовані.

 

 

Не лише ця пам’ятна дошка при вході в технікум нагадує про патріотів країни. Експонати музейного куточка в освітньому закладі розповідають про солдатів Другої світової війни, героїв «Небесної сотні», воїнів АТО.

 

 

До введення карантинних заходів студентсько-педагогічний колектив кожного року організовував благодійні акції для бійців зони ООС (у рамках волонтерського патріотичного проекту «З Україною в серці»), передавав найрізноманітніші гостинці та подарунки, проводив зустрічі з учасниками АТО, із сім’ями Героїв Небесної сотні та полеглих на Донбасі.

 

 

Уклін і шана живим Захисникам!

Вічна пам'ять і Слава Загиблим!

ГЕРОЇ ЖИВІ, ДОКИ МИ ПАМ'ЯТАЄМО!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ